sadsad x
asdasd
Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

ÖDEME GÜVENLİĞİ ve GİZLİLİK

 

Değerli Orkide Yağları E-Ticaret Sitesi Üyesi,

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla üyelik kapsamında kişisel bilgilerinizi (ad soyadınız, yaşınız, e-postanız vb.) talep etmekteyiz. Sunucularımızda bulunan bu bilgiler, sadece şirketimiz bünyesinde tüketicilere yönelik kampanyalarımızın, yeni ürünlerimizin, etkinliklerimizin veya promosyon çalışmalarımızın duyurulması amacıyla kullanılmaktadır.

Sitemizdeki üyelik formu ile topladığımız bu bilgiler, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve gizlilik konusunda azami özen gösterilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde yürürlükteki kanun hükümleri gereği resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğumuz durumlarda açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Sitemizin ödeme modülünde istenen kredi kartı bilgileri ve ödemeye yönelik tüm işlemler, sitemizin arayüzü üzerinden banka ve müşterinin bilgisayarı arasında gerçekleşmektedir. Şirketimizin sunucularında hiçbir şekilde bulunmamaktadır.

Üyelerimiz, şirketimize e-mail veya tüketici hattımıza başvurarak kendisiyle ilgili;

  • Kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenmiş bir veri varsa buna dair bilgi talep etme,
  • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,
  • İlgili mevzuatta öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
  • İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
  • Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

 

Şirketimiz, söz konusu talepler uyarınca, gerekçeli cevabını yazılı veya dijital ortamdan verebilir. Talebe konu işlemlerin bir maliyet gerektirmesi halinde, Kişisel Verilerin Korunması Kurulu tarafından, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 13. maddesine göre belirlenen tarife üzerinden ücret talep edilmesi mümkündür.

Güvenlik Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

hakkımızda

ORKİDE YAĞ SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİKazımdirik, Ankara Cd. No:102, 35030

Telefon02323882557

Çalışma Saatlerimiz & Teslimat

Mesai saatlerimiz, hafta içi 8.00 ve 18.00 saatleri arasındadır.

Gün içinde verilen siparişler, mesai bitimine kadar kargoya verilir, özel ve resmi günlerde verdiğiniz siparişler ilk iş gününü takiben kargoya verilecektir.

E-ticaret sitemizde satışta olmayan diğer ürünlerimiz için bize iletişim formu ile ulaşabilirsiniz.

Visa
Master Card
Troy
Axess
Maximum
Bonus
Paraf
Card Finans
Verified by Visa
Rapid SSL
Master SecureCODE
Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.