sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

ÜRÜN TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişler, müşterilerimizin kredi kartı ile yapmış oldukları ödemelerde ilgili banka onayının alınmasını müteakiben 4 ile 6 iş günü içerisinde işleme alınarak şirketimizce kargoya verilir. Teslimat adresinin İzmir’e olan uzaklığına göre de anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından 2-7 gün içerisinde siparişler ulaştırılmaktadır.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri, üretim sürecine göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Sitemizden online satışımız, yalnızca ülke genelini kapsamaktadır.

Siparişlerin teslimine dair müşterilerimize üyelik bilgileri doğrultusunda bilgilendirme yapılacaktır. Bu yüzden müşterilerimizin üyelik bilgilerinin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Ödemesi yapılmış olan bir ürün, eğer stoklarımızda kalmamış ise müşterilerimizin talebi ve bilgisi doğrultusunda ilgili ürünün bedeli müşterimize iade edilir ya da ürün stoklara girdiği zaman müşterimize gönderilir.

Ürün bedelinin iadesi durumunda iade tutarı 5 iş günü içerisinde müşterimizin  kredi kartına yeniden yönlendirilir. Kredi kartına yönlendirilen iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Kredi kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade tutarı alıcıya nakit olarak yapılmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.