sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

ÜRÜN TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişler, müşterilerimizin kredi kartı ile yapmış oldukları ödemelerde ilgili banka onayı alınıp, kargoya verilir. Teslimat adresinin İzmir’e olan uzaklığına göre de anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından 1-2 gün içerisinde siparişler ulaştırılmaktadır.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Siparişlerin teslimine dair müşterilerimize üyelik bilgileri doğrultusunda bilgilendirme yapılacaktır. Bu yüzden müşterilerimizin üyelik bilgilerinin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Ödemesi yapılmış olan bir ürün, eğer stoklarımızda kalmamış ise müşterilerimizin talebi ve bilgisi doğrultusunda ilgili ürünün bedeli müşterimize iade edilir ya da ürün stoklara girdiği zaman müşterimize gönderilir.

Ürün bedelinin iadesi durumunda iade tutarı 5 iş günü içerisinde müşterimizin kredi kartına yeniden yönlendirilir. Kredi kartına yönlendirilen iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Kredi kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade tutarı alıcıya nakit olarak yapılmaz.

hakkımızda

ORKİDE YAĞ SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİKazımdirik, Ankara Cd. No:102, 35030

Telefon02323882557

Çalışma Saatlerimiz & Teslimat

Mesai saatlerimiz, hafta içi 8.00 ve 18.00 saatleri arasındadır.

Gün içinde verilen siparişler, mesai bitimine kadar kargoya verilir, özel ve resmi günlerde verdiğiniz siparişler ilk iş gününü takiben kargoya verilecektir.

E-ticaret sitemizde satışta olmayan diğer ürünlerimiz için bize iletişim formu ile ulaşabilirsiniz.

Visa
Master Card
Troy
Axess
Maximum
Bonus
Paraf
Card Finans
Verified by Visa
Rapid SSL
Master SecureCODE
Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.