sadsad x
asdasd
KVK Başvuru Formu

                          KVKK BAŞVURU FORMU

GENEL AÇIKLAMALAR

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda (“Kanun”) ilgili kişi olarak tanımlanan kişisel veri sahiplerine (“Başvuru Sahibi”), Kanun’un 11. maddesinde kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin veri sorumlularına birtakım talepleri yöneltme hakkı tanınmıştır.

Kanun’un 13. maddesinin birinci fıkrası uyarınca veri sorumlusu olan Küçükbay Yağ ve Deterjan A.Ş.’ye ("Orkide") bu haklara ilişkin olarak yapılacak başvuruların yazılı olarak iletilmesi gerekmektedir.

Bu kapsamda “yazılı” olarak Orkide’ye yapılacak başvurularınızı, işbu formun çıktısını alarak; formu doldurduktan sonra ıslak imzalı bir nüshasının bizzat elden veya noter aracılığı ile Ankara Cad No:102 Kazımdirik Mah. Bornova/İZMİR adresine iletilmesi şeklinde yapabilirsiniz.

Kurul tarafından başkaca başvuru yöntemi belirlenerek duyurusu yapılırsa, bu yöntemlerle ilgili duyurular www.orkide.com.tr internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Orkide’ye iletilmiş olan başvurularınız Kanun’un 13. maddesinin 2. fıkrası gereğince, talebin niteliğine göre, talebinizin Orkide’ye ulaştığı tarihten itibaren 30 (otuz) gün içerisinde yanıtlanacaktır. Orkide’nin vermiş olduğu yanıtlar yine Kanun’un 13. maddesi gereğince tarafınıza yazılı veya elektronik ortam üzerinden ulaştırılacaktır.

Başvurunuzun ek bir maliyet gerektirmesi durumunda, Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından çıkarılan Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ ile belirlenen ücreti ödemeniz gerekecektir. Başvurunuza yazılı cevap verilmesi halinde ilk 10 (on) sayfaya kadar ücret alınmayacak, 10 (on) sayfanın üzerindeki her sayfa için 1 TL işlem ücreti alınacaktır. Başvurunuza verilecek cevabın CD, flash bellek gibi bir kayıt ortamında verilmesi halinde ise, kayıt ortamının maliyeti kadar ücret tarafınıza yansıtılacaktır.

Orkide’nin başvuru usullerine ilişkin Kurul kararı veya ileride çıkarılacak yasal düzenlemelere yönelik değişiklik yapma hakkı saklıdır.

A.    Başvuru Sahibine Ait İletişim Bilgileri

İsim:

 

Soy isim:

 

T.C. Kimlik No:

 

Telefon No:

 

E-posta:

 

Adres:

 

 

 

 

 

B.    Başvuru Sahibinin Orkide ile Olan İlişkisi

Lütfen Orkide ile olan ilişkinizi belirtiniz. (müşteri, iş ortağı, çalışan adayı, eski çalışan, üçüncü taraf firma çalışanı vb.)

     Müşteri

     Çalışan Adayı

     Eski Çalışan

     Eski Stajyer

     İş Ortağı

     Üçüncü Taraf Firma Çalışanı

     Diğer:……………………………………....

…………………………………………………

***Eski çalışansanız lütfen aşağıdaki kısımları doldurunuz.

 

Çalıştığınız yıllar:…………..

……………………………...

Çalıştığınız birim:…………..

……………………………...

***Çalışan adayıysanız lütfen aşağıdaki kısımları doldurunuz

İş başvurusunda bulunduğunuz tarih:……….......

İş başvurusunun yapılış şekli:………………………..

……………………………...

***Üçüncü taraf firma çalışanıysanız lütfen aşağıdaki kısımları doldurunuz

 

Çalıştığınız firmanın unvanı:…………………………………….

Çalıştığınız pozisyon:……….

……………………………….

 

C.     Kanun Kapsamındaki Talebinize İlişkin Detaylar

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

D.    Başvurunuza Verilecek Yanıtın Tarafınıza Bildirilmesi İçin Seçilecek Yöntem

                 Adresime gönderilmesini istiyorum

                 E-posta adresime gönderilmesini istiyorum

                 (e-posta yönteminin seçilmesi halinde tarafınıza daha hızlı yanıt verilecektir.)

                  Elden teslim almak istiyorum

                 (vekaleten teslim alınması durumunda noter tasdikli vekaletnamenin veya yetki

                 belgesinin ibraz edilmesi zorunludur.)

 

Bu form, Orkide ile olan ilişkinizi tespit ederek, varsa, Orkide tarafından işlenen kişisel verilerinizi eksiksiz olarak belirleyerek, ilgili başvurunuza doğru ve kanuni süresinde cevap verilebilmesi için düzenlenmiştir. Hukuka aykırı ve haksız şekilde veri paylaşımından kaynaklanabilecek hukuki risklerin bertaraf edilmesi ve özellikle kişisel verilerinizin güvenliğinin sağlanması amacıyla, kimlik ve yetki tespiti için Orkide tarafından ek evrak ve bilgi (Nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesi sureti vb.) talep etme hakkı saklı tutulmaktadır. Form kapsamında iletmiş olduğunuz taleplerinize ilişkin bilgilerin doğru ve güncel olmaması ya da yetkisiz bir başvuru yapılması halinde Orkide söz konusu yanlış bilgi ya da yetkisiz başvurudan kaynaklı taleplerden dolayı mesuliyet kabul etmemektedir.

 

Başvuru Sahibi (Kişisel Veri Sahibi)

Adı Soyadı                  :

Başvuru Tarihi           :

İmza                            : 

hakkımızda

ORKİDE YAĞ SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİKazımdirik, Ankara Cd. No:102, 35030

Telefon02323882557

Çalışma Saatlerimiz & Teslimat

Mesai saatlerimiz, hafta içi 8.00 ve 18.00 saatleri arasındadır.

Gün içinde verilen siparişler, mesai bitimine kadar kargoya verilir, özel ve resmi günlerde verdiğiniz siparişler ilk iş gününü takiben kargoya verilecektir.

E-ticaret sitemizde satışta olmayan diğer ürünlerimiz için bize iletişim formu ile ulaşabilirsiniz.

Visa
Master Card
Troy
Axess
Maximum
Bonus
Paraf
Card Finans
Verified by Visa
Rapid SSL
Master SecureCODE
Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.