sadsad x
asdasd
Sipariş İptali

SİPARİŞ İPTALİ

Siparişinizi, satın almış olduğunuz ürünlerin kargo hazırlıkları başlamadan önce yani siparişin verildiği gün saat 12:00’ye kadar iptal edebilirsiniz.

Siparişinizi hatalı vermiş olduğunuz durumlarda; sipariş onayından sonra mevcut siparişte bir değişiklik yapılamamaktadır.  Bu nedenle siparişinizi iptal edebilirsiniz ya da kargonuz adresinize ulaştıktan sonra iade işlemini ya da değişim talebinizi başlatabilirsiniz.

İptal işlemi için;

esiparis@orkide.com  e-posta adresine mutlaka adınızı ve soyadınız, sipariş numaranızı ve neden iptal etmek istediğinizi yazılı olarak iletmeniz gerekmektedir. E-ticaret sitesi ile ilgili yetkilimiz siparişinizin iptalini sağlayacak ve siparişinizle ilgili size geri bildirim sağlayacaktır.

Siparişiniz hazırlık aşamasındaysa ve ödemesi tarafınızca yapıldıysa ücret iadesi, siparişinizin iptali sonrasında ilgili hesabınıza 7 iş günü içerisinde yönlendirilecektir.

Siparişiniz kargoya verildiyse, bu aşamada siparişiniz edilememektedir. Bu durumda iade işlemi için teslim adresinize gelen kargoyu açmamak koşuluyla teslim almayıp, herhangi bir ücret ödemeden geri göndermeniz gerekmektedir.

İade için gönderdiğiniz ürünler tarafımıza ulaştıktan ve iade şartları sağlandıktan sonra siparişinizin iptal işlemi tamamlanacak ve ödemiş olduğunuz ürün tutarı, 7 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılacaktır. (Kredi kartı ile yapmış olduğunuz ödeme, bankanız üzerinden kredi kartı hesabınıza yapılacaktır. Havale/EFT yoluyla yapmış olduğunuz ödeme ise banka hesabınıza aktarılacaktır.

 

hakkımızda

ORKİDE YAĞ SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİKazımdirik, Ankara Cd. No:102, 35030

Telefon02323882557

Çalışma Saatlerimiz & Teslimat

Mesai saatlerimiz, hafta içi 8.00 ve 18.00 saatleri arasındadır.

Gün içinde verilen siparişler, mesai bitimine kadar kargoya verilir, özel ve resmi günlerde verdiğiniz siparişler ilk iş gününü takiben kargoya verilecektir.

E-ticaret sitemizde satışta olmayan diğer ürünlerimiz için bize iletişim formu ile ulaşabilirsiniz.

Visa
Master Card
Troy
Axess
Maximum
Bonus
Paraf
Card Finans
Verified by Visa
Rapid SSL
Master SecureCODE
Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.