Gıda Güvenliği ve Kalite Politikası
GIDA GÜVENLİĞİ VE KALİTE POLİTİKASI

Küçükbay A.Ş.; bitkisel yağ, margarin ve zeytinyağı sektöründe, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine uygun ve sürekli gelişen teknolojisi ile  ürettiği hijyenik ve kaliteli  ürünleri ile  müşterisinin  güvenini  kazanmış ve sektörde ORKİDE, İDEAL ORKİDE ve EKİZ markaları ile yerini almıştır.

Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uyarak, etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini taahhüt ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir.  

Bu ilke doğrultusunda; proses, müşteri şikayet, görüş ve isteklerini sistematik olarak inceleyerek oluşturduğu hedeflerde, çalışanların işbirliği ile gıda güvenliğini, kalitesini sürekli geliştirir ve gıda güvenliğinin ve kalite sisteminin bir parçası olan uzun vadeli, karşılıklı iyi niyet ve dürüstlük esasına dayalı ilişkiler kurduğu tedarikçilerinin gelişmesine önderlik eder.

Çalışmalarında ülkemizde geçerli olan ve genel kabul gören başta Türk Gıda Kodeksi olmak üzere, sektör ile ilgili kanun ve yönetmelikler, insan sağlığı ile ilgili kurallar, hijyen, iş ve işçi güvenliği ve çevre koruma ile ilgili kurallara uyar, kanun ve yönetmelikleri sürekli gözden geçirerek uygunluğunu sağlar.

Uluslararası standartlara uygun kaliteli yemeklik yağları, ülkemiz ve dünya tüketicilerine sunmak, gıda güvenliği ve kalite politikamızın çekirdeğini oluşturmaktadır.

Çalışanlarının işe katılımları ve bireysel gelişimleri Küçükbay A.Ş.’deki gıda güvenliği ve kalite yönetim sisteminin vazgeçilmez bir parçasıdır. 

hakkımızda

KÜÇÜKBAY YAĞ VE DETERJAN SAN. TİC. A.Ş. Kazımdirik, Ankara Cd. No:102, 35030

Telefon0232 388 25 57

Çalışma Saatlerimiz & Teslimat

Mesai Saatlerimiz Hafta içi 8.30 ve 18.30 arasındadır.

Gün içinde verilen siparişler mesai bitimine kadar kargoya verilir, özel ve resmi günlerde verdiğiniz siparişler ilk iş gününü takiben kargoya verilecektir.

Palet bazlı ürün gönderimleri sadece özel fiyatlı siparişler için geçerlidir.

Visa
Master Card
Troy
Axess
Maximum
Bonus
Paraf
Card Finans
Verified by Visa
Rapid SSL
Master SecureCODE
Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.